איך תפרצו החוצה עם היצירתיות שלכם

אחד המאפיינים של עידן הרשתות החברתיות, הוא שלכל אחד יש מה לומר, כולם הפכו דעתנים ואנשים לא רוצים לשתוק יותר אלא להוציא החוצה את מה שנמצא בתוכם. ברשתות הדבר בא לידי ביטוי לא מעט בצורה בוטה, אך אם אתם אנשים של מילים ורוצים להוציא אותן החוצה בצורה יצירתית, אם עולים לכם לפעמים משפטי מחץ שפשוט מתחשק לכם לשתף את העולם בהם, יש דרכים להוציא אותם החוצה.

אחד המאפיינים של עידן הרשתות החברתיות, הוא שלכל אחד יש מה לומר, כולם הפכו דעתנים ואנשים לא רוצים לשתוק יותר אלא להוציא החוצה את מה שנמצא בתוכם. ברשתות הדבר בא לידי ביטוי לא מעט בצורה בוטה, אך אם  אתם אנשים של מילים ורוצים להוציא אותן החוצה בצורה יצירתית, אם עולים לכם לפעמים משפטי מחץ שפשוט מתחשק לכם לשתף את העולם בהם, יש דרכים להוציא אותם החוצה. לא רק סופרים ומשוררים הם אנשים של מילים. ישנם אנשים רבים ששוחים בתוך עולם המלל ורוצים להוציא ולשתף. כמה דרכים איך לעשות את זה.

לפתוח קבוצת פייסבוק בנושא שמעניין אתכם

 

אם יש תחום או נושא שבוער בכם במיוחד ואתם רוצים להתמקד בעיקר בו ולשתף את כולם בדעות שיש לכם בנושא, הצעות ועוד, קבוצת פייסבוק היא דרך מצוינת לכך. עדיף כמובן לכתוב את הפוסטים שלכם בצורה שמצד אחד תוציא מכם את מה שאתם רוצים להגיד אך מצד שני לעשות זאת בצורה שקולה ולא בוטה, כי כאמור בוטות ברשת היא אחת הבעיות שלנו בשנים האחרונות וניתן כבר לראות תוקפנות מאחורי המקלדת משלהבת ויוצאת גם אל הרחוב. לכן, תביעו את עצמכם בצורה מתונה ותנו מקום ליצירתיות במקום לכעס. גם ביקורת אפשר להעביר בצורה נעימה יותר כמו הומור וכמובן שהתחום בו תעסקו לא חייב להיות להיות אקטואליה אלא כל נושא כמו טיולים, בישול וכו'.

לבנות הרצאה בתחום שמעניין אתכם או אתם מומחים בו

 

אם אתם גם אנשי מילים וגם מרגישים בנוח מול קהל, אתם יכולים לקחת את התחום בו אתם עוסקים כמקצוע או תחביב שלכם ולבנות ממנו הרצאה. היום לא חייבים להיות מומחים בעלי שם בתחום כלשהו כדי שאנשים ירצו לבוא ולשמוע אתכם. אפשר בכלל לדבר על משהו אישי ורגשי שחוויתם או שהוא חלק בלתי נפרד מחייכם, למשל אם יש לכם ילד עם מגבלה כלשהי ואתם רוצים לספר איך אתם מתמודדים או להעלות סיטואציות לא נוחות שחוויתם בעקבות תגובות של אנשים. לנושאים אישיים ורגשיים אנשים רבים מתחברים ואם תבנו הרצאה בצורה מעניינת וקולחת, כזו שיש בה גם הומור, גם מידע שיכול לסייע וגם שיתוף בחוויה האישית שלכם- יש לכך ביקוש רב.

משפטי מחץ על חולצות

 

יש יום הולדת במשפחה ואתם רוצים לארגן משהו מיוחד ומגבש? זה הזמן שלכם למצוא משפטי מחץ ולהדפיס על חולצות שתחלקו לכל המשפחה או החברים. אם מילים ומשחקי מילים הם עניין  חזק אצלכם זה הזמן להמציא בעצמכם משפטים להדפסה על חולצות. אם החולצות מיועדות לאירוע משפחתי או מסיבה עם חברים, המציאו משפטים שמדברים על ההווי המשפחתי או הקבוצתי שלכם לצד משפטי מחץ מגניבים באופן כללי שיכולים להתאים לכולם ולהצחיק בקנה מידה רחב. אם אין לכם כרגע משפטים מקוריים משלכם או שיש אך לא מספיק, אפשר למצוא בגוגל רעיונות למשפטים כאלה ולשלב ביניהם לבין משפטים מקוריים שלכם. אפשר גם לרתום מישהו נוסף שחזק בציור ולצרף לכל משפט ציור מקורי. גם כאן, אם אין לכם צייר פוטנציאלי לשלוף, אפשר למצוא כמובן ציורים או תמונות בגוגל שניתן להשתמש בהם ויתאימו למשפטים שלכם. אם אתם רואים שהייתה התלהבות אדירה מהחולצות עם המשפטים שהמצאתם, אפשר אפילו למנף את העניין ולהתחיל למכור חולצות כאלה.

בלוג בו תביאו את עצמכם לידי ביטוי

 

אם קבוצת פייסבוק פחות מתאימה לכם אך עדיין אתם רוצים להעלות לרשת את מה שיש לכם להגיד/ להמליץ/ להציע או פשוט לשתף, אפשר גם לפתוח בלוג. אפשר היום לבנות אתר לבלוג בצורה פשוטה בעזרת אתרים המיועדים לכך. לא צריך להשקיע מאמצים רבים מדי בבניית האתר. כל מה שנשאר הוא למלא אותו בתוכן. כדי שהבלוג יצבור עוקבים שקוראים את הדברים שלכם על בסיס קבוע כדאי להתמקד בתחום מסוים ולהתחיל "לתקוף" אותו מכל מיני כיוונים. בהמשך תוכלו להרגיש חופשי יותר ולגעת גם בדברים אחרים או לדבר על משהו אקטואלי שאתם מרגישים צורך להתייחס אליו. בלוג הוא כמובן םגם דרך לעשות כסף באמצעות פרסומות או מוצרי חברות שתדברו עליהם.

קיר המשפטים להעלאת המוטיבציה והאנרגיות החיוביות

 

רוצים להעלות את האנרגיות בשכונה? אפשר ליזום פרויקט קהילתי וליצור קיר של משפטים חיוביים או מצחיקים. מצאו חומה או קיר בטון אפורים ופחות אטרקטיביים ועצבו אותם מחדש בתור קיר המשפטים. כבר הצביעה והעיצוב מחדש יעשו טוב ויוסיפו למראה הקיר וסביבתו עוד לפני שהוספתם משפטים. לאחר הצביעה קחו משפטי מחץ מצחיקים שהמצאתם או משפטים חיוביים שעושים טוב וכתבו אותם על הקיר בעזרת שבלונות. כדאי לה]פוך את הדבר לפרויקט קהילתי שיתופי, שאנשים נוספים מהשכונה ישתתפו בהמצאת המשפטים, בצביעת הקיר ובכתיבת המשפטים עליו.

עיתון קהילתי או של מקום העבודה

 

תמיד רציתם לכתוב בעיתון ולראות את הדברים שלכם מודפסים שחור על גבי לבן (או כל צבע אחר של הדף...)? נכון, בעידן הדיגיטל מקומם של עיתונים מודפסים ירד מאוד וגם אין ספק שהדפסת עיתון על גבי נייר היא פחות ידידותית לסביבה. עדיין, אפשר ליצור עיתון קהילתי או של מקום העבודה בו תכתבו אתם וכמובן אנשים נוספים. אפשר לחלק ביניכם את התחומים ממש כפי שנעשה בעיתון אמיתי בו לרוב הכתבים יש תחומים בהם הם עוסקים. אפשר לשלב בין עיתון דיגיטלי למודפס כדי לשמור בכ"ז על הסביבה, להחליט שפעם ב... העיתון יהיה מודפס וברוב הפעמים יהיה דיגיטלי. תוכלו להחליט על הוצאת עיתון פעם בחודש או פעם בשלושה חודשים אך גם פעם בשבוע אם יש לכם זמן.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

יום כיף לעובדי החברה

רעיונות לטיול בתי ספר

איך תממשו את רעיונות העיצוב שלכם

תנו ליצירתיות שבכם לפרוץ החוצה

יש לכם ילד יצירתי? כך תפתחו את הכישרון שלו

הרצון של כל הורה לפתח את הילד שלו הוא עצום. הורים עושים מאמצים רבים כדי להגשים את החלומות של הילדים שלהם, ולסייע להם למקסם את הכישרון שלהם.

רעיונות למסיבת רווקות

מהרגע שמגיעה הצעת הנישואין ועד לחתונה עצמה, עוברים אנשים תקופה מאוד מטלטלת.

רעיונות לפעילות כשאתם בבית

מגיפת הקורונה שינתה לחלוטין את העולם וגרמה להרבה אנשים להסתגל לתקופות ארוכות וממושכות בבית.

רעיונות שיחסכו לכם זמן

הקידמה והטכנולוגיה הביאו איתן לא מעט יתרונות לצד חסרונות רבים. אחד מהדברים החיוביים שהצליחו להכניס המכשירים הסלולאריים והמחשבים לחיינו

רעיונות מגניבים לאירוע חברה

אם אתם מתחילים לשים לב שהמוטיבציה של העובדים במשרד אינה נמצאת בשיאה, זה רק אומר שהגיע הזמן לתכנן אירוע חברה. אירועי חברה מציעים דרך מצוינת להקליל את האווירה, להפחית לחצים ולתת לעובדים את ההזמנות להכיר יותר טוב האחד את השני.

הפתעות ורעיונות לטיול שנתי

מתכננים ארוע? הנה כמה רעיונות

כך תביאו את היצירתיות שלכם לידי ביטוי

רעיונות למסיבת גיוס

חולצות מגניבות

יש לכם נער או נערה יצירתיים בבית? כך תעזרו להם לפרוץ את הכישרון

מי מאיתנו לא זוכר איך היו החיים בתור מתבגר או מתבגרת? מדובר בתקופה לא פשוטה, שבה נערים מחפשים את הזהות שלהם, בונים ומעצבים אותה, ומוצאים את הכיוון האישי שלהם בחיים. זוהי תקופה של תהפוכות נפשיות, של יצירה, של בנייה ושל סערות, שעבור חלק מהאנשים עוברת בקלות ועבור חלק בקושי. עם זאת, מדובר באחת התקופות החשובות ביותר בחיינו, ומי שמצליח לנהל אותה בצורה הנכונה הרי שהרוויח רווח עצום.

חולצות סוף מסלול

מה חשוב לכל נער ונערה לדעת לפני הגיוס?

השירות הצבאי בישראל הוא אחת מהחוויות המכוננות ביותר עבור כל נער ונערה, חוויה שתישאר איתם עוד שנים רבות קדימה. לכולנו יש זיכרונות מהשירות הצבאי או הלאומי, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות. כך או כך, כולם יסכימו כנראה שישנה חשיבות עצומה להכנה לפני הגיוס, כמו גם לתמיכה המשפחתית במהלך השירות עצמו. ריכזנו כאן כמה טיפים שאותם כל נער ונערה צריכים לדעת לפני הגיוס.

חולצות מודפסות לחתונה

רעיונות לחתונה שיפתיעו את כולם

היום המרגש הגיע, ואתם עסוקים עד מעל לראש בארגונים, תיאומים, טעימות ובדיקות. אתם רוצים שזה יהיה האירוע של העשור, של היובל, של המאה. אתם רוצים חגיגה שלא תישכח, כזו שהחברים ייזכרו בה בנוסטלגיה מהולה בהערצה עוד שנים רבות. ובעיקר חתונה שבה אתם תהנו, ותרגישו על גג העולם כמו שאתם צריכים להרגיש.

חולצות להדפסה

איך תעשו טוב לאנשים

בני אדם הם יצורים חברתיים הזקוקים לאנשים נוספים בחייהם על מנת להרגיש טוב, לצבור ביטחון עצמי ולהרגיש משמעות. עם זאת, במיוחד בעשורים האחרונים, יותר ויותר אנשים חשים בדידות וגם נמצאים שעות ארוכות לבדם. אצל חלקם אמנם זו בחירה ודרך חיים אך יש רבים שאצלם מדובר על אילוץ כמו קשישים שאיבדו את בן או בת הזוג וידיהם גרים רחוק.

משפטים לחולצות לטיול שנתי

טיול שנתי- סיוט או כיף אמיתי?

ישנן חוויות ואירועים שמהווים חלק בלתי נפרד מההתבגרות שלנו וחייהם של ילדים ובמיוחד נוער כמעט אינם שלמים בלעדיהם. טיולים שנתיים הם מאותן חוויות, במיוחד בגילאים בוגרים יותר כשהם נמשכים יומיים ואף יותר מכך וכוללים פעמים רבות גם מסלולים מאתגרים

הדפסה על חולצות דרייפיט לגיבוש קהילתי

רעיונות לגיבוש קהילתי

בעידן שלנו כל אחד נמצא הרבה יותר זמן עם עצמו ופחות בחברה, בין אם בגלל שעות ארוכות של עבודה, המסכים שכולנו נדבקים אליהם בכל רגע פנוי ובכלל ירידה ברמת החברתיות. עם זאת, ניתן לראות שבשנים האחרונות ישנה התעוררות של הרצון לחיות בתוך קהילה שנוצרים בה קשרים ותחושה שתמיד יהיה למי לפנות אם צריך משהו וגם לעזור ולתת, כי גם הנתינה היא צורך אנושי לא פחות חזק.

משפטים להדפסה על חולצות

איך תפרצו החוצה עם היצירתיות שלכם

אחד המאפיינים של עידן הרשתות החברתיות, הוא שלכל אחד יש מה לומר, כולם הפכו דעתנים ואנשים לא רוצים לשתוק יותר אלא להוציא החוצה את מה שנמצא בתוכם. ברשתות הדבר בא לידי ביטוי לא מעט בצורה בוטה, אך אם אתם אנשים של מילים ורוצים להוציא אותן החוצה בצורה יצירתית, אם עולים לכם לפעמים משפטי מחץ שפשוט מתחשק לכם לשתף את העולם בהם, יש דרכים להוציא אותם החוצה.