מי אנחנו

הולו דפוס דיגיטאלי בע"מ – מפעילת אתר הולו להדפסה על חולצות, קנבס, בנרים ולוחות קאפה, הינה ממשיכת דרכה של T-Print, חברה מובילה בתחום ההדפסה על חולצות.

מי אנחנו

אנחנו בטוחים שכשתיכנסו למשרדי הולו ולאולם הייצור שלנו תחשבו לרגע שאולי בטעות הגעתם לחברת היי-טק ולא לבית דפוס.

מכונות ההדפסה והייבוש שלנו הן המובילות בעולם. מחסן המוצרים שלנו מודרני, מאורגן ומנוהל בקפדנות. מערך אבטחת האיכות מוודא שכל הזמנה מתבצעת במהירות ודייקנות ונשלחת אליכם בדיוק כמו שרציתם וללא המתנה. את כל זה אנחנו עושים כדי שאתם תוכלו לעצב ולהזמין חולצות מודפסות ומוצרי טקסטיל אחרים באיכות גבוהה וזמן אספקה קצר, בקיצור – כדי שאתם תצאו הכי מרוצים שאפשר.

הדפסת המוצרים מתבצעת על מכונות Avalanche מתוצרת קורנית. לא מכירים? אנחנו רק נגיד שאלה המכונות הטובות והמהירות בעולם להדפסה על מוצרי טקסטיל מוכנים, ושאלה המכונות שבהן מצויידת גם חברת אמזון בארה"ב. כן, הולו לגמרי בחזית הטכנולוגיה.

 

45 שנים בפרסום וטכנולוגיות דפוס מתקדמות

דפוס והיי-טק. גם אם לכם החיבור נשמע מוזר, לנו הוא טבעי לחלוטין. למה טיבעי? כי זה מה שאנחנו עושים כבר... אבל מי סופר?
אנחנו סופרים, ועוד איך (-:  45 שנים של שילוט חוצות תלת מימדי, פיתוח מכונות דפוס רחבות, מעורבות אישית בפיתוח מכונות ההדפסה על טקסטיל של חברת קורנית, הפעלת בית הדפוס המוביל להדפסות ענק, ייזום ושיווק משחקי חשיבה יצירתיים לילדים ומשפחות וב-8 השנים האחרונות, בהדפסה על חולצות באיכות הגבוהה ביותר בישראל.

 

יצירתיות – מעל לכל

כדי שגם ההורים שלכם וגם הילדים שלכם (עוד אין לכם ילדים...?) יהנו מהמוצרים של הולו, הסטודיו שלנו עובד יום ולילה ביצירת עיצובים מגניבים, לכל אחד ולכל אירוע שאפשר להעלות על הדעת: אירועים משפחתיים, גנים ובתי ספר, תנועות נוער ויחידות צבא, קבוצות ספורט ומקומות עבודה, משרדי ממשלה ומוסדות ציבור. אלפי עיצובים עומדים לרשותכם לבחירה והזמנה מהירה.

 

עיצוב עצמי – בקצות אצבעותיכם

אם אתם בעניין של עיצוב ייחודי שלכם, אתם יכולים להעלות לממשק העיצוב של הולו תמונות וטקסטים, וליצור עיצוב אישי מדליק משלכם. וזה פשוט כמו לספור עד 4. מעצבים – מדפיסים – לובשים - נהנים.

 

שדרת המעצבים

מה עוד יש לנו כאן בהולו? מוצרים שעוצבו ע"י אמנים ומעצבים מהמובילים בארץ. זהו מאגר עיצובים המתעדכן מדי יום ועומד כולו לרשותכם, עם ממשק הבחירה הידידותי של הולו.

 

וזה עוד לא הכל

גם ברגע זה, עסוק צוות הפיתוח של הולו בהוספת מוצרים ורעיונות כדי שכל פעם שתבואו לבקר באתר, יהיה לנו משהו חדש להציע לכם.