יש לכם שאלות לגבי השימוש באתר, בחירת העיצובים והמוצרים? אולי מישהו כבר שאל אותנו בעבר והתשובות כאן?

בשלב זה, הולו מדפיסה על מגוון עשיר מאד של חולצות וגם על תיקים, סינרים ורבלי תינוקות. בעתיד הקרוב נוסיף לליין הדפסים על קנווסים ומוצרים אחרים. 

לא. אין חובת הרשמה, אבל הרשמה מאפשרת למערכת לשמור קבצי עיצוב שיצרתם. ולמעצבים, כדי לפתוח חנות אישית בשדרת המעצבים, חייבים להרשם כמעצבים.

ניתן להדפיס מכל קובץ גרפי אך כדי לקבל את התוצר האיכותי ביותר עדיף לשלוח קובץ לפי הפרמטרים הבאים:
גודל עד: 35X45 | רזולוציה: 150DPI | פורמט צבעים: CMYK או RGB | סוגי קבצים: JPG, PNG, SVG

כן, בממשקי הולו ובסל הקניות ניתן לבחור גדלים ולהוסיף מוצרים מסוגים שונים.

בוודאי. לפני ההדפסה על חולצה כהה, אנחנו מדפיסים רקע לבן, כדי להגיע לצבעים חדים ועשירים. ניתן להדפיס על כל החולצות המופיעות בממשק בחירת החולצות (בחנות המוצרים המוכנים או בממשק העיצוב). 

כמובן. ממשק העיצוב של הולו מאפשר להעלות תמונות מהמחשב או הטלפון, למקם את התמונות, להתאים את הגודל ולהוסיף טקסטים, כמקובל בתכנות גראפיות מתקדמות. הרשמו כיוזרים באתר והוא ישמור עבורכם את העיצובים לשימושים חוזרים. 

בתהליך ההדפסה שלנו, ההדפס הופך להיות חלק בלתי נפרד מסיבי הבד ולכן הוא אינו מתקלף ואינו דוהה גם לאחר מספר רב של כביסות. את החולצות יש לכבס בטמפרטורה של 30 מעלות כאשר הן הפוכות. אסור לכבס בחומרים "אגרסיביים" כמו אקונומיקה.

אין הבדל במחיר. הולו מדפיסה על מכונות מתוצרת קורנית. הן המכונות האיכותיות ביותר בעולם ההדפסה על מוצרי טקסטיל (בין השאר משמשות את מערך ההדפסה של אמזון). המכונות בנויות להדפסה צבעונית באיכות מאד גבוהה. אין תוספת מחיר להדפסה צבעונית.

לא, אין מינימום. מכונות ההדפסה והמערך הלוגיסטי של הולו ערוכים במיוחד לספק כמות ללקוחות פרטיים ועסקיים. אפשר להזמין מפריט בודד ועד 50,000 פריטים. 

אתר הולו כולל 3 ממשקים עיקריים:

  • בחנות ניתן להזמין מוצרים עם עיצובים שיצרו אנשי הקריאייטיב של הולו.
  • בממשק העיצוב ניתן לעצב לבד על בסיס תמונות וטקסטים שלכם
  • בשדרת המעצבים אפשר להזמין מוצרים עם עיצובים שיצרו טובי הרעיונאים, המעצבים והאמנים בישראל. בדרך זו, הם מעשירים את מאגר העיצובים של הולו.

בעתיד הקרוב נוסיף ממשקים נוספים המרחיבים את מגוון המוצרים ואפשרויות העיצוב. 

כן. במקרה שחשוב לכם לקבל את המוצרים מהר לקראת אירוע ספציפי, אתם יכולים לתאם עם צוות הולו ולאסוף את המוצרים ממשרדנו. לתאום, התקשרו לטלפון: 03-9033946

כן. בעזרת חברת השליחויות יש לנו אפשרות להגיע לכל מקום במדינה. ישנה רשימת יעדים מיוחדים  שבהם זמן האספקה עלול להתארך. היא כוללת את: יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עוטף עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח,בתי חולים , משרדי ממשלה , אוניברסיטאות. מדי פעם נוספים ישובים לרשימה זו.

ברוב הארץ יגיעו אליכם המוצרים תוך 3 ימים ובאזורים המיוחדים עד 5 ימים. עקב עומס השליחויות בתקופת  הקורונה, זמני האספקה עלולים להתארך. פרטים מדוייקים אודות ההתחייבות של הולו לזמני אספקה, מופיעים בעמוד התקנון ובעמוד מדיניות המשלוחים.

מוצרי הולו מודפסים במכונות הטובות ביותר בעולם עם הדיו האיכותי ביותר (על בסיס מים). לכן, ניתן לכבס כרגיל בטמפרטורה של 30 מעלות. 

לפני הכביסה, מומלץ להפוך את החולצה (עם הדפוס בצד הפנימי). ניתן לגהץ את החולצה.