המכונות שלנו – הטכנולוגיה של העולם

טכנולוגיה ואיכות

 

הולו מדפיסה את כל מוצרי הטקסטיל על מכונות מתוצרת קורנית – החברה הישראלית שחוללה מהפכה עולמית בשוק ההדפסה הממוחשבת על מוצרי טקסטיל מוכנים.

 

החברה הוקמה בשנת 2005 ע"י משה נור, הבעלים של נור סטאר, מחלוצות שילוט החוצות בארץ ובעל רקורד עשיר בפיתוח מכונות דפוס ממוחשבות. בהתבסס על טכנולוגית ניאו-פיגמנט שפיתחה החברה היא מאפשרת למעצבים וליצרנים גמישות מקסימלית במספר המוצרים, איכות ההדפסה הטובה ביותר בעולם ויחס מצויין של עלות מול תועלת. בין השאר, מאפשרות המכונות הדפסה של קורנית הדפסת עיצובים מותאמים אישית בכמויות קטנות וגדולות. 

 

 

קורנית – מהפכה עולמית בהדפסה על מוצרי טקסטיל

בנוסף למשרד ומרכז הפיתוח שלה בישראל, מפעילה החברה משרדי שיווק בארה"ב, אירופה ואסיה-פסיפיק. מכונות קורנית משווקות ב-100 מדינות בעולם. בין השאר, מספקת החברה את מכונות ההדפסה שלה למערך ההדפסה על טקסטיל של אמזון – מערך ההדפסה הגדול ביותר בעולם. בתחילת הדרך, היתה הולו מעבדת הניסוי של מכונות קורנית בתהליך הפיתוח. בהמשך, הפכה ללשכת שרות המספקת מוצרי טקסטיל מודפסים. ובשנת 2020, השיקה החברה את אתר הולו, המאפשר ללקוחות הזמנה אונליין של מוצרי טקסטיל בעיצוב עצמי וקבלתם תוך ימים ספורים מההזמנה, באיכות הדפסה הטובה בעולם. 

 

לצד מכונות הדפוס המשוכללות בעולם, מפעילה הולו צוות עובדים מיומנים המקפיד על איכות המוצר, איכות גבוהה ביותר של ההדפסה והמיקום המדוייק שלה על המוצר, ולאחר ההדפסה, משגר אליכם את המוצרים המוכנים במהירות. הכל כדי שתקבלו את הטוב ביותר ותהנו מהאיכות והמהירות. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

המכונות שלנו – הטכנולוגיה של העולם