איך לעודד את קבוצת הספורט שלכם

שייכות לקבוצת ספורט כזו או אחרת היא ביטוי של האדם ליכולת הבחירה שלו, לערכים איתם הוא מזדהה ולחברה אליה הוא מעוניין להשתייך. אחת הדרכים היא על ידי הדפסת חולצות

שייכות לקבוצת ספורט כזו או אחרת היא ביטוי של האדם ליכולת הבחירה שלו, לערכים איתם הוא מזדהה ולחברה אליה הוא מעוניין להשתייך. 

אוהדים נלהבים של קבוצת ספורט זקוקים ל"דלק" שידליק את ההתלהבות, יעודד את הספורטאים ויגבש את כל הקבוצה תחת מטרה משותפת.

לא משנה איך התחברתם לאותה קבוצת ספורט ולמה אתם אוהדים שלה דווקא (בגלל אבא??)  עליכם לדאוג לפעילות מתמדת ועידוד יום יומי כדי להעלות את המורל ולהמריץ את הקבוצה.

אין ספק שעידוד הקבוצה תורם באופן ישיר להצלחות שלה ומעלה את המוטיבציה לניצחון.

 

עידוד בזמן המשחק

קבוצות ספורט נפגשות בד"כ בשבת לפעילות, הפעולה הבסיסית של אוהדי הקבוצה היא לבוא למקום הפעילות בזמן הפעילות, להיות נוכחים, לקרוא קריאות וסיסמאות מלהיבות ומעודדות ולחזק את הספורטאים בעצם נוכחותכם. דאגו ליידע את חברי הקבוצה על המפגש הקרוב ועל הסעות, קבעו זמן ומקום להיפגש ותגיעו יחד למקום תוך הנפת דגל או שירת המנון. חברו שירים, המנונים וסיסמאות על קבוצת הספורט האהובה עליכם, הביאו ליציע תופים וכלי תזמורת כדי להרעיש לכולם את היותכם אוהדים :) הכינו שיר לכל שחקן כדי לעודד אותו באופן אישי ושמרו על אווירה שמחה ואנרגטית במהלך הערב. 

 

צבעו את היציע- דאגו לאביזרים מלהיבים בצבעים של קבוצת הספורט שלכם, ופשוט תצבעו את היציע לגמרי- ע"י מטריות/ שלטים/דגלים/פנסים וכל אביזר שיכול לגרום לשחקנים לשאוב עידוד מהמחזה המרהיב.

אך כמובן שכל זה לא מספיק ויש צורך בפעולות נוספות שיגבשו את קבוצת האוהדים וידרבנו את המתמודדים:

 

לבישת סמלי הקבוצה

עצם הזהות של כל אוהד עם קבוצת הספורט המועדפת עליו מתבטאת הרבה בסמלים חיצוניים: כובעים וחולצות עם סמל הקבוצה, פוסטרים ענקיים, דגלונים, סרט קפטן לזרוע, מחזיקי מפתחות ועוד "קשקושים" שכולם בצבעי הסמל. תשקיעו ותדאגו מראש להזמין חולצות כמו חולצות לטיול שנתי- עם הדפסת הסמל של קבוצת הספורט שלכם, רכשו "מעודדות" בצבע הסמל וכו'. דאגו ללבוש ולענות את הסמל במהלך היום יום ולא רק בזמן הפעילות על מנת להגביר את תחושת השייכות והזהות הספורטאית שלכם.

 

פורומים וקבוצות לאוהדים

אוהדים אמתיים מדברים על קבוצת הספורט שלהם כל הזמן. משוחחים על המשחק גם לפניו ואחריו. ממש כמו החולצות לטיול שנתי עם הדפסת הסמל- גם כאן יש צורך במנוע דולק תמידי כמו קבוצות סגורות רק לאוהדי הקבוצה, פורומים ייעודיים ועוד. דברו ושוחחו בפלטפורמות שונות, העלו תמונות, סיסמאות, וחיזוקים לחברי הקבוצה. ישנם אתרים ייעודיים לכל קבוצת ספורט בהם אפשר להתלהב יחד, לתכנן מפגשים, להעלות רעיונות לעידוד, לדון במצב בקבוצה, לרכוש כרטיסים, להציג דעות ולקבוע החלטות קבוצתיות. אתרים ופורומים מעין אלו מהווים כמו בית וירטואלי לכל האוהדים, כל אחד בכל גיל יכול למצוא שם את מקומו ולהרגיש בעניינים.

 

מפגשים חברתיים

מעבר למפגש הפיזי בעת המשחק- דאגו ליזום מפגשים נוספים בימים ובשעות אחרים בהם תיפגשו, תתלהבו יחד, תעודדו את הספורטאים, ותבצעו פעולות פטריוטיות כמו- הכנת דגלים, עיצוב חולצות להדפסה (כמו שמדפיסים חולצות לטיול שנתי הרבה פעמים), תאכלו, תשירו, תהינו יחד ותגבשו את הקבוצה סביב הנושא המשותף המעניין אתכם- קבוצת הספורט. מפגשים אלו יכולים להתקיים בפורומים גדולים כמו טורנירים וגם בקבוצות קטנות יותר כמו הקרנה חוזרת של משחקים , מסיבות אוהדים ועוד. 

 

בנות. מעודדות.

כן, בישראל זה פחות תפס, אבל בהחלט אפשר להתחיל להתפתח בכיוון הזה. קבוצת בנות לבושות בהתאם ומתמחות בריקוד ואקרובטיקה יכולות להוות פתיח נפלא לכל משחק ספורט ולהעלות את הקבוצה שלכם לסדר היום. אהה, ואפשר להסתפק גם במעודדות פונפונים רגילות:)

 

עידוד בכל מצב

לכל קבוצה יש הפסדים. גם לקבוצות גדולות ומצליחות, שקיבלו אליפות, כן- גם להם יש רגעים מביכים וכישלונות. מטרת האוהדים היא לספק עידוד ותמיכה גם ברגעים קשים אלו, לחזק אותם, להראות להם שאנחנו איתם, להאמין בהצלחות שעוד יבואו. חלילה לעזוב ולהפנות עורף אלא להיפך.

 

בחירת שחקן מצטיין

כאשר אוהדים בוחרים לעצמם את השחקן האהוב עליהם במיוחד ומעניקים לו גביע זהו עידוד מטורף לשחקן. ישנו מושג של "הדבקה רגשית" שאומר שאם אחד השחקנים ללא מצב רוח/מפחד/ וכו' שאר השחקנים ידבקו ממנו ירגישו גם הם בעלי מצב רוח ירוד, מפחדים וחוששים. לכן חשוב מאוד לעודד את קבוצת הספורט שלכם גם ברמה הקבוצתית כפי שנפרט עוד רגע, וגם ברמה האישית- טפיחה על השכם, מילה טובה, חיוך וקריצה יעשו עבודה טובה ויעלו את המורל ומצב הרוח לא רק לשחקן ספציפי- אלא לכל הקבוצה בסופו של דבר! הענקת גביע לשחקן  בהחלט תורמת ברמה האישית ובהעלאת הביטחון האישי של השחקן.

 

קבלו נתון מעניין:)

ישראלי מצוי חי את הקבוצה שלו ברשתות החברתיות בעיקר, שיחות, דיונים וקללות ירוצו חופשי. לעומת זאת האמריקאי  נהנה הרבה יותר מיום המשחק עצמו, ההפקה והאווירה סביב קבוצת הספורט שלו. לדוג' רכישות און-ליין של מוצרים הקשורים לקבוצת הספורט כמו חולצות, כובעים, דגלים ומזכרות, או פעילויות שונות המתקיימות באצטדיון ביום המשחק- יעניינו יותר את האמריקנים ופחות את הישראלים,  התקשורת מול אמריקאי ממוצע וקבוצת הספורט היא בעיקר על ערוץ של שירות לקוחות או בקשות מיוחדות (הצעות נישואין, הכרזת שמות והקדשות אישיות וכו) ישראלים לא אוהבים את רעשי הרקע שמסביב:)

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

יום כיף לעובדי החברה

רעיונות לטיול בתי ספר

איך תממשו את רעיונות העיצוב שלכם

תנו ליצירתיות שבכם לפרוץ החוצה

יש לכם ילד יצירתי? כך תפתחו את הכישרון שלו

הרצון של כל הורה לפתח את הילד שלו הוא עצום. הורים עושים מאמצים רבים כדי להגשים את החלומות של הילדים שלהם, ולסייע להם למקסם את הכישרון שלהם.

רעיונות למסיבת רווקות

מהרגע שמגיעה הצעת הנישואין ועד לחתונה עצמה, עוברים אנשים תקופה מאוד מטלטלת.

רעיונות לפעילות כשאתם בבית

מגיפת הקורונה שינתה לחלוטין את העולם וגרמה להרבה אנשים להסתגל לתקופות ארוכות וממושכות בבית.

רעיונות שיחסכו לכם זמן

הקידמה והטכנולוגיה הביאו איתן לא מעט יתרונות לצד חסרונות רבים. אחד מהדברים החיוביים שהצליחו להכניס המכשירים הסלולאריים והמחשבים לחיינו

רעיונות מגניבים לאירוע חברה

אם אתם מתחילים לשים לב שהמוטיבציה של העובדים במשרד אינה נמצאת בשיאה, זה רק אומר שהגיע הזמן לתכנן אירוע חברה. אירועי חברה מציעים דרך מצוינת להקליל את האווירה, להפחית לחצים ולתת לעובדים את ההזמנות להכיר יותר טוב האחד את השני.

הפתעות ורעיונות לטיול שנתי

מתכננים ארוע? הנה כמה רעיונות

כך תביאו את היצירתיות שלכם לידי ביטוי

רעיונות למסיבת גיוס

חולצות מגניבות

יש לכם נער או נערה יצירתיים בבית? כך תעזרו להם לפרוץ את הכישרון

מי מאיתנו לא זוכר איך היו החיים בתור מתבגר או מתבגרת? מדובר בתקופה לא פשוטה, שבה נערים מחפשים את הזהות שלהם, בונים ומעצבים אותה, ומוצאים את הכיוון האישי שלהם בחיים. זוהי תקופה של תהפוכות נפשיות, של יצירה, של בנייה ושל סערות, שעבור חלק מהאנשים עוברת בקלות ועבור חלק בקושי. עם זאת, מדובר באחת התקופות החשובות ביותר בחיינו, ומי שמצליח לנהל אותה בצורה הנכונה הרי שהרוויח רווח עצום.

חולצות סוף מסלול

מה חשוב לכל נער ונערה לדעת לפני הגיוס?

השירות הצבאי בישראל הוא אחת מהחוויות המכוננות ביותר עבור כל נער ונערה, חוויה שתישאר איתם עוד שנים רבות קדימה. לכולנו יש זיכרונות מהשירות הצבאי או הלאומי, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות. כך או כך, כולם יסכימו כנראה שישנה חשיבות עצומה להכנה לפני הגיוס, כמו גם לתמיכה המשפחתית במהלך השירות עצמו. ריכזנו כאן כמה טיפים שאותם כל נער ונערה צריכים לדעת לפני הגיוס.

חולצות מודפסות לחתונה

רעיונות לחתונה שיפתיעו את כולם

היום המרגש הגיע, ואתם עסוקים עד מעל לראש בארגונים, תיאומים, טעימות ובדיקות. אתם רוצים שזה יהיה האירוע של העשור, של היובל, של המאה. אתם רוצים חגיגה שלא תישכח, כזו שהחברים ייזכרו בה בנוסטלגיה מהולה בהערצה עוד שנים רבות. ובעיקר חתונה שבה אתם תהנו, ותרגישו על גג העולם כמו שאתם צריכים להרגיש.

חולצות להדפסה

איך תעשו טוב לאנשים

בני אדם הם יצורים חברתיים הזקוקים לאנשים נוספים בחייהם על מנת להרגיש טוב, לצבור ביטחון עצמי ולהרגיש משמעות. עם זאת, במיוחד בעשורים האחרונים, יותר ויותר אנשים חשים בדידות וגם נמצאים שעות ארוכות לבדם. אצל חלקם אמנם זו בחירה ודרך חיים אך יש רבים שאצלם מדובר על אילוץ כמו קשישים שאיבדו את בן או בת הזוג וידיהם גרים רחוק.

משפטים לחולצות לטיול שנתי

טיול שנתי- סיוט או כיף אמיתי?

ישנן חוויות ואירועים שמהווים חלק בלתי נפרד מההתבגרות שלנו וחייהם של ילדים ובמיוחד נוער כמעט אינם שלמים בלעדיהם. טיולים שנתיים הם מאותן חוויות, במיוחד בגילאים בוגרים יותר כשהם נמשכים יומיים ואף יותר מכך וכוללים פעמים רבות גם מסלולים מאתגרים

הדפסה על חולצות דרייפיט לגיבוש קהילתי

רעיונות לגיבוש קהילתי

בעידן שלנו כל אחד נמצא הרבה יותר זמן עם עצמו ופחות בחברה, בין אם בגלל שעות ארוכות של עבודה, המסכים שכולנו נדבקים אליהם בכל רגע פנוי ובכלל ירידה ברמת החברתיות. עם זאת, ניתן לראות שבשנים האחרונות ישנה התעוררות של הרצון לחיות בתוך קהילה שנוצרים בה קשרים ותחושה שתמיד יהיה למי לפנות אם צריך משהו וגם לעזור ולתת, כי גם הנתינה היא צורך אנושי לא פחות חזק.

משפטים להדפסה על חולצות

איך תפרצו החוצה עם היצירתיות שלכם

אחד המאפיינים של עידן הרשתות החברתיות, הוא שלכל אחד יש מה לומר, כולם הפכו דעתנים ואנשים לא רוצים לשתוק יותר אלא להוציא החוצה את מה שנמצא בתוכם. ברשתות הדבר בא לידי ביטוי לא מעט בצורה בוטה, אך אם אתם אנשים של מילים ורוצים להוציא אותן החוצה בצורה יצירתית, אם עולים לכם לפעמים משפטי מחץ שפשוט מתחשק לכם לשתף את העולם בהם, יש דרכים להוציא אותם החוצה.

הדפסת חולצות

מתכננים מסיבת סוף שנה? הנה כמה רעיונות

רגע לפני שמתחילה החופשה, אתם בוודאי רוצים לחגוג כמו שצריך! אספנו לכם כמה רעיונות וטיפים לתכנון מסיבה מהאגדות

חולצות סוף מסלול

איך לגבש את קבוצת הנוער שלכם

כמה רעיונות וטיפים לפעילות קבוצתית שתגרום לכם לחוויה, הווי וגיבוש הקבוצה

חולצות לטיול שנתי

איך לעודד את קבוצת הספורט שלכם

שייכות לקבוצת ספורט כזו או אחרת היא ביטוי של האדם ליכולת הבחירה שלו, לערכים איתם הוא מזדהה ולחברה אליה הוא מעוניין להשתייך. אחת הדרכים היא על ידי הדפסת חולצות

הדפסת חולצות לחתונה

כך תשקיעו בחתונה שלכם

אם מחפשים רעיונות מקוריים לחתונה מושקעת ומיוחדת כזו שיהיה כיף לבלות בה ולהיזכר בה- קבלו את הטיפים שלנו לחתונה מושלמת:

הדפסה על חולצות

רעיונות מדליקים לגיבוש הנוער

הדפסה על חולצות יכולה לגבש את קבוצת הנוער שלכם כפי שלא שיערתם. כל קבוצה, לא משנה באיזה גיל וכמה אנשים יש בה, צריכה להרגיש גאוות יחידה.

איך תפעילו את הילדים בחופש הגדול

כאשר מחפשים חולצות מגניבות, שהשמיים הם הגבול. מישהו כבר ישב וחשב על החולצות הכי מגניבות שיש כדי להפעיל את הילדים וכל המשפחה

חולצות סוף מסלול למשפחה

כך תתמכו בחייל שלכם לאורך כל הדרך

הזמנת חולצות סוף מסלול לכל המשפחה זו יכולה להיות בחירה נהדרת. זה לא משנה אם מדובר על סוף מסלול בגולני או שמדובר בסיום קורס קצינים.

הדפסה על חולצות מחיר

רעיונות למסיבת יום הולדת שונה

כשמדברים על הדפסה על חולצות מחיר ליום הולדת חשוב לתכנן את העיצוב והסגנון בכדי שיתאימו לחוגגים וכמובן למי שחוגגים לו