זה הזמן לפזר מחמאות לכל עבר

מזל שיש ארגונים בינלאומיים כלשהם שמזכירים לנו שאנחנו כולנו בני אדם ושיש בינינו הרבה יותר מהמאחד מאשר מהמפריד, ולכן יש לחגוג את הדברים שעושים לנו טוב ומקשרים בינינו. מה שמשותף לכולנו ללא יוצא מהכלל הוא הרצון שיעריכו אותנו, יכירו בנו, יראו אותנו ויגידו לנו מילה טובה. מחמאה מגיעה לכל אחד וכולנו יוצאים נשכרים ממילה טובה וחמה כזאת, וכשזה מגיע עם שי קטן כלשהו זה בוודאי מעצים עוד יותר את המחווה. יש מתנות קטנות שאפשר לתת בכל יום בשנה ובעיקר בימי הולדת ובחגים והזדמנויות מיוחדות ויש מתנות שאפשר לתת בימים כמו יום המחמאות הבינלאומי שיציינו בתאריך 1.3. רשימת התשורות שאפשר לתת מעבר למילים יפות יכולה להתאים לכל אחד, והיא כוללת ספר טוב, חפיסת שוקולד מעולה, הדפסה על חולצות של מחמאות שלא תשכחו לעולם, זר פרחים או בקבוק יין עם כיתוב אישי, ועוד אין ספור רעיונות שלפחות חלקם יפורטו להלן. משהו מזה בוודאי ידבר אליכם ואל מי שתרצו להעריך ולתת לו מחמאה נעימה.

מתנה שנשארת לתמיד – הדפסה על חולצות שאפשר לגוון בהן

זה כבר הפך למנהג מאוד מוכר כבר עשרות שנים – הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים או לקבוצות ומשפחות. אפשר להדפיס כל דבר ואפשר אפילו לעשות כסף מהרעיונות הנפלאים שלכם כשאתם מדפיסים חולצות למי שאתם אוהבים והם מסתובבים עם זה כמו שיווק מהלך שמושך אליכם מתעניינים. אבל הכי נחמד להדפיס על חולצות את מה שאתם אוהבים לומר למי שבאמת חשוב לכם ממנו ואתם רוצים שזה יישאר אצלנו לכל החיים. אם אתם רוצים לגוון תנו לאנשים כאלה מחמאות שונות על חולצות בצבעים שונים ובעיצוב מגוון, וכך תוכלו לתת להם מחמאה בכל יום ולחמם את הלב שלהם. הם בוודאי ישמחו להסתובב עם חולצות מחמיאות כאלה, תרתי משמע. יש לכם אין ספור אפשרויות לגוון במחמאות לגברים ונשים, בני משפחה וגם חברים לעבודה, חברים ללימודים ולצבא ועוד ולהעניק להם מחמאה מודפסת על חולצה. זה לא נגמר רק בזה משום שמדובר במתנה שלא מפסיקה לתת לעולם. זוהי מחמאה שהם יכולים ליהנות ממנה בימים קשים במיוחד וזה תענוג גדול לדעת שאתם יכולים לעודד אנשים שחשובים לכם.

ספר טוב שאומר הרבה

ספרים טובים באמת מספקים לנו שפע אמירות מפורטות שמסופרות בסיפור לחיים. ואם אתם בוחרים נכון, אתם יכולים לתת למישהו מחמאה בבחירת ספר שמוסיף ערך כלשהו, עצה לחיים, הדרכה בנושא שקשה למישהו להתמודד אתו אפילו כמו התפתחות אישית והיחלצות ממשבר אישי. אלה הרגעים שבהם רוצים הכי הרבה לקבל מחמאה ולדעת שמישהו מעריך אתכם כשהוא נותן לכם מתנה שמחזקת אתכם ועוזרת לכם למצוא תשובות, לקבל את החיזוקים שאתם מחפשים ואת המילים הטובות שחסרות לכם. מילים מנחמות, מילים מחמיאות, מילים שמדגישות את העוצמה והכוח שיש לכל אחד מאתנו להתגבר על כל משבר, לעשות מה שצריך לעשות ולהמשיך הלאה בחיינו, זה ללא ספק שי נפלא ליום המחמאות הבינלאומי.

קצת מתוק בפה ובנשמה

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

Footer

עצבו בעצמכם או בחרו מתוך אלפי הדוגמאות שלנו.

אז איך עושים את זה?

מתנה עטופה בסרט

זה הזמן לפזר מחמאות לכל עבר